“Dünya Görmeye Değer” ilkesiyle yıllardır göz ve göz sağlığının korunması bilincini toplumda oluşturmaya çalıştık.

Eray Kapıcıoğlu
Mütevelli Heyeti ve Yönetim Kurulu Başkanı

Tedavi alanlarında uyguladığımız yüksek kalitede klinik ve bilimsel çalışmaların çoğalmasını özendirmek, bu konuda ülke çapında standartlar ve uluslararası politikalar belirlemenin ötesinde, geleceğe yatırım amacıyla yola çıktık.

İnanıyoruz ki, sosyal sorunların çözümünde birey olarak üstlenmemiz gereken sorumluluk, söz kamu hizmetlerine gelince tüm vakıfların öncelikli görevi olmalıdır. Bu nedenle önceden yaptığımız hayır işlerini kurumsal düzeyde güçlendirerek sayıca fazla kişiye ulaştırmak ve sürekliliği sağlamak adına vakıf çatısı altında birleştirmeyi benimsedik.

2011 yılında kurduğumuz Dünyagöz Vakfı devletin kamu hizmeti yükünü azaltıcı etki sağlamak üzere amaçları doğrultusunda çalışmalarını sürdürmektedir.

Biz ulaştıkça daha fazla büyüyen hedeflerimiz var. Vakfedenler olarak, insanlığa ve toplumumuza hizmet edecek çalışmalarımızın pek çok kişiye ışık olacağını, onların yaşamlarını değiştirerek ufuklarını açacağına inanıyoruz.

Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi edinmek için Kişisel Verilerin Korunması ve Gizlilik Politikası sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.