Yasal Uyarı | Dünyagöz Vakfı

Yasal Uyarı

www.dunyagozvakfi.org web sitesi Dünyagöz Vakfı tarafından hazırlanmış olup, web sitesinde bulunan bilgi ve/veya ifadelerin (tasarımlar, resimler, logo, v.b. gibi) telif hakkı Dünyagöz Vakfı’na aittir ve her hakkı saklıdır.

Sitede yer alan içerik, görsel, ses, video ve uygulamaların Dünyagöz Vakfı’nın  yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen kopyalanması, yayınlanması, dağıtılması, değiştirilmesi, saklanması, ticari bir amaçla kullanılması ve/veya kullandırılması v.b. faaliyetler kesinlikle yasaktır.

Dünyagöz Vakfı, web sitesinde yer alan bilgilerin doğru ve gerçek durumu en iyi şekilde yansıtması için her türlü özen ve çabayı göstermektedir. Buna rağmen site içeriğinde yer alan yazım hataları, yazım eksikliği, güncellemelerdeki gecikmeler, muhtemel yanlışlıklar veya başkaca nedenlerden dolayı oluşabilecek zarar ve ziyan nedeniyle sorumlu olmayacaktır. Aynı zamanda web sitelerinde yer alan bilgiler hiçbir şekilde ziyaretçiye bir taahhüt içermemektedir.

Dünyagöz Vakfı web sitesi, içeriği ve uygulamaları, sadece bilgilendirme ve tanıtım amaçlı olup, herhangi bir şekilde tıbbi öneri verme veya herhangi bir hekim-hasta sağlama amacı ile oluşturulmamıştır. Kaynaklarda belirtilen görüşler, açıkça belirtilmediği takdirde Dünyagöz Vakfı’nın resmi görüşlerini yansıtmamaktadır.

Web sitesinde yer alan içeriklerin herhangi bir bildirim olmaksızın güncellenmesi, değiştirilmesi, yeniden düzenlenmesi ve kaldırılması gibi işlemlerin yapılması hakkı ve yetkisi sadece Dünyagöz Vakfı’na aittir.

Dünyagöz Vakfı, ziyaretçilerin başka web sitelerine erişimi sağlayabilir. Ancak bu internet sitelerinden erişilebilecek her hangi bir bilgiye dair bunların doğruluğu ve eksiksizliği de dahil olmak üzere hiçbir taahhüt veya güvence sunmamaktadır. Bu kapsamda başka sitelerinin içeriklerinden ve yapılacak bağlantılar nedeniyle oluşabilecek zararlardan Dünyagöz Vakfı sorumlu olmayacaktır.

Siteyi ziyaret eden kişiler, her türlü sorumluluk kendilerine ait olmak üzere web sitesine ve içeriğine ulaşmayı kabul etmiş sayılmaktadır.

Web sitesinde yer alan bilgiler doğrultusunda her türlü karar ve sorumluluk ziyaretçinin sorumluluğundadır ve oluşabilecek ya da oluşmuş zarar veya kayıplardan hiçbir şekilde Dünyagöz Vakfı sorumlu değildir.

Sitede yer alan iletişim formlarını doldururken vermiş olduğunuz kişisel bilgileriniz hiçbir şekilde üçüncü şahıslar ile paylaşılmaz. Bağış ödeme sayfası SSL ile şifrelenmiş güvenilir sayfadır. Belirtilen formlar vasıtası ile paylaşmış olduğunuz iletişim (telefon ve e-posta) bilgileri Dünyagöz Vakfı ve/veya yetkilendirdiği çözüm ortakları aracılığı ile yalnızca istemiş olduğunuz bilginin size ulaştırılması için kullanılabilir.

Site ile ilgili öneri, şikayet ve bilgi taleplerinizi info@dunyagozvakfi.org mail adresine ya da iletişim formumuz üzerinden iletebilirsiniz.